Adventi vásárok a Széchenyi LC szervezésében

A Széchenyi Club 2 vásárral is készült idén egyrészt abból a célból, hogy feltölthesse anyagi tartalékait, másrészt hogy népszerűsítse a LIONS mozgalmat.

Az első vásár december 5-én és 6-án zajlott a Tamási Áron iskolában. December 10-én és 11-én pedig a biatorbágyi Angyalfia vásárt gazdagította szép naptárakkal, könyvekkel, kézműves karácsonyfa-díszekkel és nem utolsó sorban egy-egy karéj zsíros kenyérrel és finom forralt borral.

Hogyan lehet Lions Club tag?