Számítástechnikai eszközöket adományozott a Széchenyi LC

A Budapest Széchenyi LC a Henkel cégen keresztül adományozott használt, de jó állapotú számítástechnikai eszközöket (23 db laptop és 7 db asztali számítógép) két bentlakásos gyermekotthon számára.

• 2 db Lenovo X230 laptop + dokkoló + töltő
• 2 db Lenovo T430 laptop + dokkoló + töltő
• 8 db Lenovo T440p laptop + dokkoló + töltő
• 2 db Lenovo T450 laptop + dokkoló + töltő
• 1 db Lenovo X250 laptop + dokkoló + töltő
• 6 db Lenovo T460 laptop + dokkoló + töltő
• 2 db Lenovo X260 laptop + dokkoló + töltő

+ 7 db Lenovo M83 asztali

Köszönő levél:

A laptopok és számítógépek két helyre lettek szétosztva:

A Tapolcsányi Általános Iskolai Kollégiumba és a Bolyai Gyermekotthoni Központ gyermekotthonaiba. Mindkét helyen nevelésbe vett, védelembe vett gyermekek élnek illetve a kollégiumban még olyanok is, akik családjai nem tudják megengedni maguknak, hogy számítógépet vegyenek saját használatra.

Így az eszközök óriási segítséget nyújtanak a jelen helyzetből adódó „otthoni“ online tanulás sikerességéhez, ami a fent említett hátrányok között élő gyermekek számára szinte létfontosságú az iskolai lemorzsolódás elkerülése érdekében.

Még egyszer köszönjük a közreműködést, egyben szeretnék boldog és eredményekben gazdag Új Esztendőt kívánni!

Budapest, 2020. December 28.

Üdvözlettel:
Muzsnai Zoltán

Hogyan lehet Lions Club tag?