Széchenyi LC - vasárnapi közös főzés a Cseppkő utcai gyerekekkel

Tejfölös krumplileves és palacsinta készült Széchenyi LC - Cseppkő gyermekotthon lakók koprodukcióban.

Ebédre tejfölös krumplilves kolbászkarikákkal és bolognai spagetti reszelt sajttal készült. A nagyobb kislányok a krumplipucolásba is bevonódtak. Egyik klubtársunk 36 palacsintával is megörvendeztette a kicsinyeket.

Meglehetősen nagy adag étel készült, ennek nagyon örültek a gyerekek, hiszen a finom vacsora is kitelt belőle. A klubtagok egymás közötti beosztással ezt a közös, élménydús főzést minden hónap egy vasárnapján megteszik, mert ez a gyerekeknek jó program és még tanulják is a házimunka ezen részét.

Hogyan lehet Lions Club tag?